Září 2009

Mám blog zpátky

23. září 2009 v 18:03 | Anaphe |  Rychlé zprávy
Jen tak v rychlosti, páč mám ještě něco na práci...

Konečně se mi podařilo získat zpátky heslo, které mi v dobách oslabené ochrany blog.cz ukradla jakási zlomyslná osoba, které vzkazuji tohle:

EhmJinak... Je možné, že se přestěhuji na web, protože mi moje rodičovstvo dohodilo lekce programování webových stránek, abych toho neměla málo, on mi gympl zřejmě nestačíAle co, sama jsem si o to řekla. A věčné problémy blog.cz mě už nebaví, takže jsem si založila doménu na IC.cz a tam budu řádit, jen až přijdu na to, jak se s tím zachází, prozatím budu brázdit Pathetic (mimochodem i Lovelysims *kryje se před palbou*)

Tak se zatím mějte

Jooo a ještě něco... Tajemství úspěchu je optimismus

Pár dní nepřítomná

2. září 2009 v 21:10 | Anaphe |  Rychlé zprávy
Jdu jen na skok se omluvit, vůbec nemám teďka čas. Chodím do školy teprv dva dny a už toho mám nad hlavu, vážně jsem nečekala, že náš gympl bude taková zabíračka, dneska jsem se šprtala zápis o biologických vědách, přepisovala zápis do dějáku, páč jsem neměla správnej sešit a ještě k tomu si opakovala rovnice a nerovnice, mám toho dost a na PC vážně nemám čas, třeba sedím a jsem online na ICQ, ale skoro nevnímám a jen občas něco písnu, takže blog totálně nezvládám. Zítra začínám se svojí knihomolštinou na plné obrátky, protože už teď jsme dostali povinně-doporučenou četbu do dějáku, ten seznam obsahuje 120 knih seřazených podle autorů, takže pokud se nebudu učit, budu číst, až se ze mě bude kouřit. A počítám, že další seznam knih dostaneme do literatury, daleko delší. An ráda knihy, moc ráda knihy, takže se v nich budu vyloženě rochňat, ale to znamená, že nebudu na PC. Občas třeba něco písnu, ale nevím, jak to bude často, povídky už do PC vůbec nepíšu, píšu je propiskou na papír. A asi se mi to nebude chtít přepisovat.

Tak se zatím mějte, zase se někdy ozvu :)

Japonština- 1. lekce- ZÁJMENA OSOBNÍ 3/4

1. září 2009 v 10:53 | Anaphe |  Lekce Japonštiny
Tak jsem si na vás přichystala pokračování osobních zájmen. Toto je třetí část ze čtyř, v příští části se naučíme množná čísla a pak hop na základní fráze. Doufám, že všichni pylně trénujete hiraganu, kterou jsem zveřejnila v předchozí lekci. Znaky, které byste měli umět, jsem umazala z přepisů, barevně máte vyznačeno, který znak si přečíst a kam ho doplnit, snad nikdo nebude mít problém. A kdyby měl, tak pište do komentářů.