Červen 2009

Konoha no Chuugakkou [34. díl]

29. června 2009 v 10:08 | Anaphe |  Konoha no Chuugakkou

Konoha no Chuugakkou= Konohská Střední

(pro neznalé japonštiny)"O co teda?" zadívala se mu upřímně do očí. Sasuke ale otočil hlavu a neodpovídal.

Era- Sinfoni Deo

29. června 2009 v 10:06 | Anaphe |  Era
Co dodat? Prostě přenádherná písnička, co se jen tak nenajde. Od Ery jsou všechny takové senzační, nejznámější je asi Ameno, ale ta se mi ani tak nelíbí. Ale pravdou je, že právě Ameno mě dovedla k Eře. Tak si pusťte tuhle úžasnou písničku, vezměte si k sobě šálek horkého čaje, zapalte vonnou svíčku a prostě relaxujte


Vysvětlení neaktivity. Omlouvat se nebudu...

28. června 2009 v 13:55 | Anaphe |  Rychlé zprávy
Nejsou v tom problémy s PC, není to kvůli škole, není to kvůli tomu, že bych nestíhala, ani kdybych chtšla. Ba jo, stíhala, a jak pěkně. Nebudu se tady vymlouvat na žádné osobní problémy. Žádné nemám, jsem vlastně šťastná (pátek byla výjimka, když jsem celý den probrečela jen při pouhé vzpomínce na spolužáky, na naší Březinku, na učitele, na všechny, bude se mi hrozně hrozně hrozně moc stýskat). Ale proč tedy nepíšu na blog?

Nenafocené představení komixu "Rozsudek"

23. června 2009 v 19:15 | Anaphe
Pusťte si k tomu písničku.

Anaphe váhá *a sakra, strhla váhu*

22. června 2009 v 20:57 | Anaphe |  Rychlé zprávy
Nevím, nevím... Pomožte mi

Potřebuju pomoct s rozhodováním. Napadl mě totiž nový námět na komix, který by byl nejspíš daleko lepší, než aktuální Agony. Byl by to komix na stejný způsob, trable lidského života, bída, odvrácená stránka věci.

Všimla jsem si totiž, že Agony je jen houpačka, nic víc. Nemůže vás to bavit, je to hrůza, tak mě napadlo něco lepšího. Teda aspoň doufám, že lepšího. Hlavní hrdinkou by byla teenka s její sociální rodinou.

Dám sem první díl a uvidí se. Potřebuji totiž rozhodnutí.

AGONY OF DEAD LIFE VS NOVÝ KOMIX


Oboje psát nebudu, protože je to na stejný způsob, to by po čase nedopadlo dobře, znám se

Mentální český Naruto fanflash

21. června 2009 v 0:35 | Anaphe

VARNING!!!

OBSAHUJE VELKÉ MNOŽSTVÍ SPROSTÝCH SLOV, NAHOTINKY, PRASEČINKY, UCHYLÁRNY A VŠECHNO S TÍM SPOJENÉ...

Po tomhle pravdivém varování bych se divila, kdyby se našel někdo, kdo by se na to nepodíval xDD

Jinak: Čtvrtý, poslední fanfleš ZHOUBY, pokud máte tu odvahu a rokliknete C.Č., tak na ten se rozhodně podívejte, ale nikoho nenutím, je z těch všech asi nejsprostší a takový... no... xDD

Lovely Complex

20. června 2009 v 23:04 | Anaphe
Dneska se mi za pozdního večera zachtělo nakouknout do mé složky v počítači "Anime & Manga". Rozklikla jsem v ni a vykouklo na mě nepřeberné množství dalších složek. Klikla jsem na "Lovely Complex" a znovu si přečetla celou mangu + se podívala na pár dílů. Tohle je jedno z mých nejoblíbenějších anime, a tak jsem si řekla, že by stálo za to sem dát nějaké info a screeny + jako bonus i nějaká videjka.

Agony of dead life- Překvapení za překvapením [6. díl]

19. června 2009 v 23:32 | Anaphe |  Agony of dead life

Život je jako na houpačce. Jednou jsi dole, jednou jsi zase nahoře a pořád dokola. Někdy tě houpačka vynese až k výšinám, ale o to tvrdší je potom pád zpátky na zem. Právě kvůli těmto zákonům moje nadšení nikdy netrvá dlouho.

Konoha no Chuugakkou [33. díl]

18. června 2009 v 19:59 | Kumianess |  Konoha no Chuugakkou

Konoha no Chuugakkou= Konohská Střední

(pro neznalé japonštiny)Otevřela oči, uviděla, na kom leží, ale tentokrát se nelekla. Ucítila jeho vůni a když si sama sobě sáhla do duše, ani se jí nechtělo slézat z něho, ale věděla, že až by se probudil, zase by měl řeči. Zazubila se ve stylu "Oupsss..." a nevěděla, co má dělat.

Starý screen mého prvního a nejstaršího blogu

18. června 2009 v 15:11 | Anaphe |  Příhody strýčka Příhody
Tohle jsem našla a moc mě potěšilo, že jsem to našla. Screen z, teď se podržte, dámy a pánové, 4.10.2005Můžete tam vidět můj první designový výtvor, za ty čtyři roky jsem se moc nezlepšilaMůžete si všimnout rubrik, které jsem tam měla, celkem jich bylo asi 50. Moje přezdívka byla NikollkaPak mi blog někdo zrušil, jelikož byl hodně navštěvovaný a moje heslo bylo: Nikollka. A blog byl: Nikollky.blog.cz. (Tohle je vlastně spíš fotka než screen, jelikož jsem před víc jak čtyřmi lety neuměla screenovat)