Těžká Rozhodnutí - 49. kapitola

10. února 2009 v 20:52 | Kumianess |  Těžká rozhodnutí
DRAMA, NAPĚTÍ, JEDNA Z NEJVĚTŠÍCH BITEV, CO SE V POVÍDCE ODEHRÁLA! SPECIÁLNÍ DÍL PŘED UKONČENÍM 1. ŘADY TĚŽKÝCH ROZHODNUTÍ JE TADY!

OSTRÁ BITVA: PEIN vs. KUMIKO

"Myslíš si, že můžeš všechno?!"

"Co to meleš? Já tu ovládám telepatii, tak se uklidni."


"Už tě mám plný zuby, Kumiko! Ohrožuješ organizaci, chováš se jako největší šéf! Už není v zájmu nikoho z organizace, abys tu byla. Takže se tě teď pěkně zbavím."
"Zbavíš?" řekla Kumiko posměšně a začala se smát.
"Směješ se teď naposled."
"Nevtipkuj, Peine, ty se mě nedokážeš jen tak zbavit. Navíc já ani nevím, co tě tak žere." zakroutila hlavou a scházela dolů ze schodů.
"Myslíš, že nevím, že se scházíš s někým, kdo není spojený z Akatsuki?!?! Odpověz!!"
"Koneckonců je mi to jedno, ona neví, že jsem z Akatsuki!"
"A co když to ví?! Co když je z organizace, která se Akatsuki snaží zničit?!"
"Ať je to tak či tak, mě prostě neporazí. Ani ty to nedokážeš, haj*le! Kdybys to dokázal, udělal bys to už dávno."
"Měl jsem tě zabít hned, jak jsi sem prvně vkročila. Tenkrát jsi byla neschopnější, než..."
"Takový slovo ani neexistuje, Peine, tak se nesnaž něco vymyslet, tvůj mozek na to nestačí."
"Nemáš proti mě žádné schopnosti!"
"Jako bys o mě něco věděl!" řekla arogantně, vytáhla kunai a hodila ho do hrnce s vodou, ve kterém se udělala prasklina a voda vytékala ven.
"Kumiko, co to zase vyvádíš?!"
"Jen ti tak chci ukázat, že trefu mám dobrou." usmála se.
"Za ten hrnec zaplatíš životem!"
"Ještě řekni, že budu platit svým a doopravdy mě rozesměješ! Když tak si půjčím od tebe a slíbím ti, že to někdy splatím... možná."
"Dost tý tvý arogance!! zařval Pein a rozběhl se proti Kumiko. Ta mu s naprostou rozvahou uhnula. "O 5 metrů vedle!" křikla posměšně. Pein se ještě víc nasupil. Naběhla mu na spánku žíla a jednal v záchvatu vzteku, zatímco byla Kumiko naprosto klidná. Věděla, že on je ten nejhorší soupeř, který se proti ni kdy postavil. A šel proti ni tvrdě. Kumiko se rozhlídla, složila pečetě. "Doton: Doryuu Taiga!! Doton: Doryuudan! Karyuudan!!"
"Cože?!" křikl Pein... Zaplavilo ho bahno, pak se ale objevilo, že to byla náhrada. Najednou bylo 6 Peinů. Kumiko s tím počítala, ale neudržela se.
"ŠMEJDE ZRZAVEJ!!" začala řvát Kumiko a pak začala dělat další pečetě. "Fuuton: Atsugai!"
"Raiton: Hiraishin!" bránil se Pein jejímu útoku.
"Katon: Karyuu-Endan!" Začal nelítostný boj v ninjutsu nejvyšších stupňů. Jedna Kunoichi proti šesti protivníkům, všichni dokáží ovládat všechny živly. Dělali pečetě, často se sráželi s kunaii, házeli po sobě shurikeny. Kumiko zažívala největší peklo. Občas to vypadalo, že bojují se svými zrcadly. Boj trval dlouho, než se Kumiko podařilo pomocí vysilujících nebezpečných jutsu porazit dva Peiny. Věděla, že na tomhle závisí její život. Prostě nemohla přestat. Pochytala je do genjutsu. Pravý Pein se dokázal uvolnit, ostatní v Jutsu zůstali. Kumiko se rozběhla proti pravému Peinovi, on proti ní, srazili se. Odrazili se od sebe, oba narazili do stěny a spadli. Kumiko vyplivla trochu krve a klepajíc se se snažila zvednout na nohy. Pein se na nich sotva držel a přešlapoval. Utíral si krev z obličeje. "Nemůžu věřit, že děcko, jako jsi ty..."
"Já se... já se..."
"???"
"Já se teprve rozjíždím." zakoktala Kumiko, zahodila kunai a složila ruce v pečeť. Pein to udělal také. Začali z posledních sil skládat pečetě, oba pečetě ohně.
"Katon: Endan!"
"Katon: Gouryuuka no jutsu!" zřekli se. Jejich ohnivé techniky se srazily. Sídlo se změnilo tou bitvou k nepoznání. Ani jeden z nich si neuvědomoval, že jsou si téměř rovni. Pein, šéf Akatsuki a Kumiko, nejproblematičtější osoba mezi ninji. Když přišla poprvé do sídla, Pein ji málem zabil. Byla úplně neschopná holčička, proti tomu, co se z ní stalo v Akatsuki. Teď bojuje s ninjou, v jehož organizaci dospěla v pravou kunoichi. Ale co bude pak? Co když Peina doopravdy zabije? Musí! Jinak zabije on ji. Co pak bude s organizací? Budova je skoro zničená. Všichni jsou na misi kromě dvou osob. Musí ho zabít. Nemůže jinak. Nedá se to zastavit, teď, když už je každému jedno, jak dopadne, každý má jediný cíl- zabít toho druhého. V Peinovi je nesčíslná zášť a v Kumiko až moc veliká hrdost a pud sebezáchovy. Nemůže být zabita v boji s Peinem, když už zašla tak daleko. Znovu se střetli v těsné blízkosti, oba se navzájem probodli kunaii a padli na zem. Kumiko nabrala do rukou chakru a začala se velkou rychlostí léčit. Peina tolik bodnutí nezasáhlo, mohl se dál hýbat. Sotva se Kumiko trochu vyléčila, začal zase souboj v jutsu. Oheň se střídal se zemí, kterou rozfoukával vítr, všechno následně shořelo a do toho šly blesky. V Akatsuki se teď odehrávalo něco, čeho se obávaly světy ninjů. "Teď to ukončíme, Peine!" řekla Kumiko a nabrala do rukou červeno-oranžovou chakru, ze které létaly blesky. "Ukončíme." řekl Pein. V rukou měl zelenou, která po krajích hořela. Rozběhli se z posledních sil proti sobě, byl to běh, který rozhodoval mezi životem a smrtí. Pokud se srazí a oba zasáhnou dobře, oba zemřou. Vyhraje ten, jehož soupeř mine. Noha nohu míjela, silné chakry, tak odlišné od ostatních, drtily podlahu. Po obou zůstávaly krvavé stopy, ale ani jeden neměl náladu přestat. V tu chvíli ale nějaká osoba vběhla mezi ně. Pein začal brzdit, ale nemohl. Osoba, s černými vlasy a tmavýma očima. Ayaka ho srazila na zem vší svojí silou, ještě zbývalo zastavit Kumiko, která byla v návalu bolesti rozběhnutá. Na poslední chvíli uhýbala rukou, ve které držela tak nebezpečnou směsici dvou podstat chaker, která je smrtící. Neuhnula úplně a dotkla se Ayačiných vlasů, které padaly k zemi. Kumiko dala dlaň s chakrami za záda, druhou ruku stiskla v pěst a věnovala poslední ránu šéfovi Akatsuki, který ležel na zemi. Kumiko se sklátila hned vedle něj, ale odkulila se do bezpečné vzdálenosti. "Končím." vydechla a zavřela oči.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama