Těžká Rozhodnutí - 46. kapitola

10. února 2009 v 20:50 | Kumianess |  Těžká rozhodnutí
"To platí i pro tebe, mrcho jedna! Se na sebe podívej!" zle se podívala druhá neznámá a odhrnula si dlouhou ofinu z očí.


"Co? Že jsem silnější než ty?" Kumiko se postavila pyšně a dala ruce do pasu.
"To sotva, ty nádhero!"
"Jsem nádhera, narozdíl od tebe!"
"Můžu ji hned tady zabít?!" křikla neznámá na prodavačku a vytáhla kunai.
"Jen si to zkus, náno jedna pitomá! Nevíš s kým mluvíš!"
"A ty snad jo?!"
"Kouknu a vidím! Neschopná s plnou hubou keců!"
"Dámy, uklidněte se a běžte si to vyřídit ven." řekla přísně prodavačka.
"Taky že půjdeme, jen zaplatím to Kimono."
"Neradila bych ti to. Takový jako jsi ty se se mnou dostávají do maléru, zatímco já se bavím." řekla bruneta úplně klidně.
"Já musím říct to samý." křikla Kumiko, položila bankovku na pult, vzala Kimono a šla s brunetou ven. Vylezly mimo město. Kumiko opatrně položila zabalené Kimono na bezpečné místo a postavila se naproti brunetě, kterou pořád zlobily vlasy v očích. "Pořád máš chuť se mlátit?" prohodila dávajíc si lesklé hnědé vlasy za ucho. Pak se podívala Kumiko do očí.
"Docela silně ses vytahovala. Mám v plánu ti ukázat, že nejsi nejlepší z nejlepších!"
"Ty se ale vytahuješ úplně stejně, všimla sis toho? Navíc jsi to byla první ty, kdo začal nadávat."
"A tys byla ta, která do mě vrazila."
"Měla ses vyhnout."
"Nikdy jsem nikomu neuhnula."
"Tak teď se vyhneš!" křikla brunetka a hodila po Kumiko s přesností tři shurikeny. Kumiko uskočila, ale vrátila to brunetě i s úroky, hodila po ní kunaie. Ta je ale chytila na prsty. Ke Kumiko přilétly zpátky i s výbušnými lístky. "Sakra!" křikla Kumiko, než ji zahalily plameny. Brunetka přiskočila blíž, když viděla hořící kládu. "Kawarimi?" Najednou nad sebou uslyšela křik. Kumiko na ni útočila z vrchu a zabodla do ni dva kunaie. Najednou místo brunetky byl jen obláček. "Aha, další cvok, co umí Kage Bunshin."
"Proč cvok?" ozvalo se za ní. Kumiko se lekla a začaly bojovat v taijutsu. Jako kdyby obě bojovaly se svými klony. Navzájem si blokovaly své útoky. "Sakra! Fakt jsem nenarazila na dobou soupeřku." pomyslela si Kumiko a odrazila se od brunetky. Ta se zároveň odrazila od ní. Byly obě už úplně vyčerpané. Kumiko se sotva držela na nohou, brunetka byla opřená o svá kolena a kymácela se z místa na místo. "Teď to ukončíme."
"Jo." oddechly obě. Jejich hlas se chvěl. Po půlhodinovém souboji už toho měly dost. Rozběhly se proti sobě a daly si navzájem ránu. Znovu od sebe odletěly. Dlouho ležely a pak se bruneta začala sbírat. Postavila se na nohy a šla ke Kumiko, která si jen tak ležela, hlavu podepřenou rukama, jako by jen relaxovala. Bruneta jí podala ruku. Kumiko chvíli váhala, ale pak se ruky chytla. Bruneta jí pomohla vstát. "Hm, podcenila jsem tě. Jsi vážně dobrá."
"Ale ne lepší než ty." řekla Kumiko uznale a otřepala si mikinu. "Jak se jmenuješ?"
"Já jsem Misaki Kumiko. Taky mě zajímá tvoje jméno."
"Mitsuko Amaya."
"Nevypadáš, že bys byla o hodně starší než já."
"Táhne mi na 19."
"Tak jsem se nespletla. mě nedávno bylo 18."
"Hej pojď si sednout do čajovny, pokecáme, když už jsme se tak pěkně pobily." Holky se sebraly a šly zpátky do města celé unavené, odřené a zničené.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama