Těžká Rozhodnutí - 44. kapitola

10. února 2009 v 20:49 | Kumianess |  Těžká rozhodnutí
Deidara protočil oči a šoural si to zpátky do pokoje. Otevřel pomalu dveře. Kumiko stála jako smyslů zbavená před zrcadlem a prsty si proplétala ve vlasech. Jejich pohledy se skrz zrcadlo střetly. "Tak kam vyrazíme, Deidaro?"

"Nejspíš na misi." Kumiko zavřela oči. Jakoby už předtím věděla, že je Pein nepustí. Po boku Deidary za sebou zavřela dveře. Upravila si límec u pláště, pořádně si nazula boty a scházela ze schodů do haly k velkému stolu. Posadila se mlčky na židli. První, co ji praštilo do očí, byla Ayaka sedící na místě pro Itachiho. Ten stál za ní jako její anděl strážný. Nikdy se porad neúčastnila. Že by ji přijali mezi Akatsuki? Teď, když je těhotná? Bylo by to pro ni nebezpečné. Mohlo by se jí stát to, co Kumiko a v jejím stádiu těhotenství by to pro ni bylo až příliš nebezpečné. Její dumání prolomilo odkašlání Peina, který následně promluvil k ostatním.
"Poslouchejte. Dostalo se na povrch několik informací, které nejsou potěšující. Zaprvé, mám pro všechny přítomné misi. Pouze několika lidí se to netýká. Půjdete v týmech. Týmy budou jako obvykle. Hidan a Kakuzu, Itachi a Kisame, Tobi a Zetsu, Sasori, Deidara. Jedná se o náš cíl. Potřebujeme dalšího Bijuu, proto se vydáte po něm pátrat. Ale mám neblahé zprávy o tom, že o nás už leccos vědí, takže jsou na své Jinchuuriky velice opatrní. Také se nás snaží dostat. Nesmí se vyskytnout žádné komplikace, které by mohly potencionálně ohrozit Akatsuki. Je to jasné?!"
"Není!" křikla Kumiko do ticha. "Neslyšela jsem své jméno mezi týmy."
"Zůstaneš tady."
"Proč?!"
"I když jsi už byla na misích, členů Akatsuki je deset. Ty jsi jedenáctá, Kumiko. A navíc jsi teď tebou nejsem jistý. Pro tuhle misi jsi moc slabá."
"Moc slabá, jo? CHCÍPNI TY ŠMEJDE!!" křikla Kumiko a rozběhla se na druhou stranu proti Peinovi. Deidara už nemohl nic dělat. Vytáhla shuriken, hodila ho po Peinovi, ale odrazil ho. Kumiko vyskočila na stůl s kunaiem v ruce a jako smyslů zbavený šílenec utíkala směrem k Peinovi. Do cesty se jí ale postavila Kakuzova pěst. Podrazila jí nohy, ona ještě stačila natáhnout ruku a udělat Peinovi škrábanec na ruce. Pak sebou praštila na stůl a skutálela se na zem. Tam chvíli ležela, klepala se a vzpamatovávala z šoku. Stěží se zvedala se slovy: "J-já ne-jsem s-s-slabá." Postavila se na nohy, utáhla gumičku ve vlasech a podívala se na Peina rozčilenýma očima. "Až budu chtít, zabiju kohokoliv odsud. Těš se na to."
"Kumiko! Přestaň!" okřikla ji Ayaka. Vyskočila ze židle a šla ke Kumiko, která znova spadla na kolena. Chytila se za břicho. "Do ha*zlu, kdy tohle přestane?!!!!" zanadávala si pro sebe. Ayaka k ní přiskočila a chtěla ji zvednout. "Nesahej na mě!"
"Když se tě někdo snaží zabít, tak bys mu snad i poděkovala, ale když se ti někdo snaží pomoct, sama bys ho nejradši zneškodnila." Kumiko vstala a Ayaka jí podala krabičku.
"Co to jako má bejt?"
"Pilulky."
"Nech si je, taky mám medinu, jestli sis toho nevšimla. Ani bych se tomu nedivila." odcekla Kumiko a vylítla ze sídla ven. Lehla si na louce a dívala se na mraky. V ruce žmoulala krabičku s pilulkami, kterou dostala od Ayaky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama