Těžká Rozhodnutí - 41. kapitola

10. února 2009 v 20:48 | Kumianess |  Těžká rozhodnutí

Byla to obyčejná osoba, nebyl to ninja. "Kdo jsi?"

"Instalatér. Hledám, kde má kdo rozbitý umyvadlo nebo pošahaný splachování." zalhala arogantně Kumiko, ale netušila, že právě tahle lež jí tolik pomůže.
"Cože?"
"Prej jakýsimu Higairovi prasklo potrubí, ale nevím, kde bydlí."
"Je to jeden ze zdejších pánů, bydlí tam nahoře."
"Tak to má zdejší pán smůlu, tam se mi pěšky nechce."
"Existuje tajný výtah, ale ten mám zakázáno od pána vyzradit."
"Tak si pán holt nevyčistí zuby." řekla Kumiko a uraženě se otočila. Musela se uchechtnout.
"Dobře, já vám to teda ukážu."
"Výborně. Výtahem k neporušenému potrubí." zasmála se, nasadila si klobouk a nechala se vést. Když přišli k výtahu a muž jí výtah otevřel, zeptal se: "A kde vlastně máte nářadí?"
"Zmizelo. Asi vítr." odsekla arogantně a omráčila muže ranou do hlavy. "Díky bohu, že je někdo blbější, než já." zasmála se a pak vlezla do výtahu. Byla nahoře během několika minut, se smíchem pak sledovala, jak se ti dva plazí po strmém terénu "No vám to trvá, vy lemry líný!" Deidara zvedl udýchaně hlavu a málem s ním švihlo to, co viděl. Ale mlčel. Sasori byl v klidu. Doplazili se nahoru. Kumiko beze slova šla až ke klášteru, tam udělala pár pečetí a zmizela. "Sólistka." zamručel Sasori. "Mám pocit, že se mi vzdaluje." sklonil hlavu Deidara. Necítil z toho nic dobrého. Kumiko se k němu nechovala jako dřív. A Deidara z toho nebyl nejšťastnější. Za chvíli se Kumiko znova objevila. "Je tam. Žere." informovala je. Všichni tři se vkradli do chrámu. Deidara popustil uzdu svému umění a chrámu začala padat střecha. Kumiko praštila vyděšeného místního pána po hlavě a omráčila ho, Sasori ho nakonec propíchal otrávenými jehlami svých loutek. Mise byla splněná. "Hej, nechcete se s tou mrtvolou vyfotit?!" křikla Kumiko na Sasoriho s Deidarou, kteří se pořád potloukali kolem zdánlivě mrtvého těla. "Kumiko, on žije." konstatoval Deidara.
"Ale pusť mě k němu." zařvala, vytáhla si katanu a usekla mu hlavu. "Teď už mi snad nebudete tvrdit, že žije, nebo jo?"
"Neměli jsme ho náhodou dovést v přijatelném stavu?"
"Tak ho dovedeme v nepřijatelném, tak jako tak, mise je splněná, tak to neřešte a pojďme, než zapomenu, kde je ten výtah."
"Výtah?" ulekl se naštvaně Sasori.
"Jo, výtah. Snad jste si nemysleli, že bych to lezla po svých." otočila oči v sloup a dovedla j k výtahu. Pro tělo speciální technikou zašel Zetsu. Vraceli se celý den, museli někde přenocovat. Rozbalili stany a Sasori pochopil, že by Kumiko s Deidarou potřebovali trochu soukromí, tak si vymyslel, že jde na dřevo. Deidara si sedl vedle Kumiko a chtěl jí dát pusu na tvář, ona se od něj odtáhla. "Co se děje?"
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama