Těžká Rozhodnutí - 14. kapitola

10. února 2009 v 20:02 | Kumianess |  Těžká rozhodnutí

Lee s Nejim na ty dvě koukali a vůbec nevěděli, která bije. Radši zalezli do stanu a šli spát. Kumiko se zase přitulila k Nejimu, když si byla jistá, že je ti dva nevidí.

Chtěla polibek, ale když se nad něho naklonila, uviděla, že Neji už spí. Otočila oči v sloup, sklouzla na jeho polštář a uložila se ke spánku. Tu noc se jí zdál sen. V něm bylo, jak si balí věci a odchází z domova. Neji ji chce zadržet, ale ona stále jde. Najednou je v nějaké neznámé jeskyni, na sobě má Akatsuki plášť, prsten a na hlavě klobouk s rolničkami. V tu chvíli se probudila. Rozhlídla se a uviděla, jak na ni TenTen zírá, dívala se na ni dost zle. Kumiko na ni vyplázla jazyk a položila hlavu na Nejiho. Teď už nebylo co skrývat, stejně TenTen viděla, jak Kumiko spí u něho. "Takovej sen! Proč se mi zdají tyhle voloviny?" řekla si pro sebe Kumiko a znova se přitulila k Nejimu. Už nezpozorovala, jak se na ni TenTen žárlivě dívá. Ráno si dali snídani a vyrazili do skryté vesnice. Kumiko si vzala zpět svoje nastřádané informace a ještě jednou si je pročetla. Bylo tam, že její prvotní analýza vůbec není pravdivá, protože od začátku to byla mýlka, všechny řeči o stínech... To, co dopadalo na vesnici, bylo něco, co vybuchuje. "Blondýnka!" blesklo jí hlavou. Dala si dva prsty na čelo a přemýšlela. Jestli s ním bude muset bojovat, bude to to nejhorší. Zradit vesnici a tím i Nejiho a nebo zradit přátele v Akatsuki? běhal jí mráz po zádech při pomyšlení, pro co by se musela rozhodnout. Došli do skryté vesnice a tam se rozdělili. Kumiko těm třem řekla, že si potřebuje něco zařídit a šla prohledat Vesnici skrytou v Mraku, jestli nenajde Deidaru se Sasorim. Prošla všechny čajovny a nikde nikdo. Pak narazila na nějakou starou hospodu, kde viděla dvě černé sukně. Vešla dovnitř a uviděla doopravdy ty dva. Udýchaná si sedla vedle Deidary a zeptala se ho: "To, co děsí celou tuhle zemi, je tvoje práce? Řekni mi to a hned!"
"Kumiko, co tu děláš?"
"To navazuje na mojí otázku."
"Tak trochu, ale jsem dost nad tím."
"Zmizte odsud! I s tím démonem. Byla jsem poslána s teamem Gai, abych tu potvoru i jejího stvořitele zničila! A tebe já v žádným případě ničit nechci, Deidaro!"
"To jsi mě hledala po celý Vesnici v Mraku?"
"Jo. Ale teď vypadněte, než budu muset zradit svůj team a vesnici."
"Cože?"
"Slyšel jsi dobře! Než bych bojovala se svojí vesnici proti vám, tak bych radši bojovala s vámi proti svojí vesnici."
"Ty jsi vážně neuvěřitelná, Kumiko." řekl Deidara, dal Kumiko pusu na tvář a se Sasorim zmizeli. Kumiko si oddechla a položila hlavu mezi ruce na stůl. Hostinská jí přinesla trochu horkého saké. Kumiko poděkovala a naklopila to do sebe. Rozbalila svitek a přepsala v něm informace tak, aby se to hodilo. Pak šla zpátky najít Nejiho a team. Podařilo se jí to asi po hodině. "Ještě jsem něco sesbírala, Neji. Úplně to vyrušuje informace, které jsem nasbírala předtím. Ale jsou věrohodnější. Možná bychom je mohli odevzdat místnímu Kage a vrátit se do vesnice."
"Já tě nepoznávám. Nechtěla jsi toho netvora náhodou likvidovat?"
"Měli jste pravdu. Nebylo to součástí naší mise. A navíc podle toho, co jsem zjistila, to vypadá, že vesnici už nebezpečí nehrozí."
"Jakto?"
"To je informace pro místního Kage. A teď už pojďme, nesmíme ztrácet čas, chci být zpátky co nejdřív."
"Kumiko, co se ti stalo?"
"NIC!!!" Kumiko udělala ještě kopii pro Tsunade, odevzdali jeden svitek ve Vesnici ukryté v Mraku a pak se vraceli domů. Kumiko byla neobvykle zamlklá. Přemýšlela nad tím, jaké měla obrovské štěstí. I když nikdy neměla daleko od toho všem podrážet nohy. A taky myslela na sen, kde se stala členem Akatsuki. Na jednu stranu se jí to zdálo jako volovina, ale na druhou stranu se dneska chovala jako jejich člen. Už vlastně vesnici zradila. Ale špatně si nepřipadala. Spíš naopak. Nikdy se k ní nechovali ve vesnici hezky, spíš jako jediný Naruto se k ní choval jako k člověku. Ale kdyby věděl, že je Kumiko s Akatsuki jako jeden, určitě by ji taky zavrhnul. Během tří dnů se vrátili do Listové. Odevzdali falešnou zprávu Tsunade a Kumiko šla po misi relaxovat do přírody. Seděla na pařezu, někdo ji vzal za ramena a otočil. Kumiko udělala kotrmelec, vytáhla kunai a bránila se.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama