Anaphe Píše

7. února 2009 v 16:59 | Anaphe

JEDNORÁZOVÉ POVÍDKY

Obloha se zatahuje, hřmí, blesky křižují krajinou. Povídka plná citů a zamyšlení nad tím, jak se člověk cítí při takové podívané.

Gotická depresivní povídka s pointou

Vtipné Naruro FF s pointou o tom, jak se Kisame svěří svému Akatsuki parťákovi Itachimu se svým tajemstvím.
SBÍRKY POVÍDEK NA TÉMA

Kolekce povídek s námětem vraždy a její příčiny. Před očima se vám ocitají zpovědi psané Ich-Formou podle skutečných událostí.
Počet povídek: Nedokončené
NOVELY A ROMÁNY

Naruto FF. Vtipná povídka mající tři části. Zvrhlý Jiraiya v akci. Povídku psali dva lidé zvláštním doplňovacím stylem.
Počet dílů: 3

Naruto FF. Středoškolský život není vůbec jednoduchý. Mladá dívka se se svojí matkou přestěhovala do svérázné vesnice Konohy, kde potkává ještě svéráznější lidi se Sasukem v čele, který se stává její největší hrozbou a nepřítelem. Všechno se ale může otočit.
Počet dílů: 42

Naruto FF. Kumiko je problémová mladá dívka s netušeným potenciálem. Vedle svých starších sester je zavrhovaná a prakticky nikdo ji nemá rád. Tak je věčně zamyšlená, vymýšlí si své vlastní techniky a zlost, kterou vidí v ostatních, z ní pomalu ale jistě dělá tu největší potvoru. Nikdo ovšem netuší, že potvora si vyhledává potvory, stejně jako vrána k vráně sedá, a tak se Kumiko brzy ukáže v pravém světle ve společenství nejobávanějších hledaných zločinců.
Počet dílů: 50

Naruto FF. Pokračování příběhů svérázné Kumiko po tom, co opustila Akatsuki, byla polapena a odvlečena zpátky do Konohy, zatímco její sestra Ayaka dál zůstává v organizaci zločinců.
Počet dílů: Nedokončené

  • Týden k nezaplacení
Příběh s pravdivým námětem. Autorka Anaphe vtipně popisuje svojí letní dovolenou, na kterou odjela o prázdninách roku 2009.
Počet dílů: NedokončenéVysvětlivky:

= Dokončeno
 


Aktuální články

Reklama