Konoha no Chuugakkou [20. díl]

27. února 2009 v 18:25 | Anaphe |  Konoha no Chuugakkou

Konoha no Chuugakkou= Konohská Střední

(pro neznalé japonštiny)


Na jedné půlce byla sekundární skupina, druhá polovina, oddělená lavičkami, patřila nyní primární skupině... Kluci hráli basketbal a holky byly v odděleném prostoru. Ino se Sakurou cvičily taneční sestavu, Ino měla tréninky od sedmi let a Sakura je na tom podobně. Hinata seděla na lavičce a dívky pozorovala, tancovat uměla jen klasické tance, takže moderna Ino a Sakury pro ni nic nebyla. Proto kluci hráli tak mizerně, protože svůdné tance dvou 'princezen' školy je nenechal chladné. I Narutovi stekla po tváři kapka potu, když je viděl."Vole, sedíš vedle bohyní.""Jedna bohyně blbosti a ta druhá bohyně hrdosti a nadávání. To, že se uměj dost slušně hejbat, mě moc nezajímá."


"Ty seš fakt idiot. Ty snad nevíš, koho máš denně několik hodin v kuse vedle sebe. Ale na Hinátku nemaj, to fakt ne."


"A už jsi ji někdy viděl v uplým tričku?"


"Popravdě... no..."


"A mě budeš něco vykládat!!" otočil oči Sasuke a vydal se přes tělocvičnu. Asuma, který zrovna cvičil sekundární skupinu, ho ale zastavil.


"Uchiha, Uzumaki, sem!"


"Co je? My jdeme na hodinu."


"Tady Juuga už určitě znáte... Před chvílí povídal, že ho už nudí zápasy s neschopnými soupeři v bojových sportech, tak co kdybyste si s ním jeden zabojoval? Nejlépe Sasuke, ten se snad bude přibližovat Juugově kategorii. A Juugo sám říkal, že by si nejradši zabojoval s tebou." řekl Asuma a vystrčil skrčeného Juuga z davu.


"Cože?! Ten?! Fakt dobrej vtip, Asuma-sensei, ale já s ním bojovat nechci, nemíním s ním ztrácet čas a navíc ho nechci zmrzačit." rozesmál se Sasuke.


"Ty se snad bojíš, Uchiho?"snažil se o provokaci Juugo.


"Tebe? Jistě, bojím se na tebe šáhnout, abych ti něco neudělal, pak bych měl jistě problémy s tvojí drahou maminkou." setřel ho Sasuke a všichni se začali smát.


"Hrál jsem, že se tě bojím, abys neodhalil mé schopnosti dřív, než to bude zapotřebí."


"Já tvoje schopnosti odhalil už dávno, jsou dvě: Včas zdrhnout a pěkně kecat, bravo, tyhle dvě zásady ovládáš na jedničku."


"Ale no tak, Sasuke, klidni se a pojď sem... přímo doprostřed, vždyť to znáš."


"Já s ním bojovat nebudu, už jsem to jednou říkal!!"


"Neodmlouvej, jinak letíš!"


"Fajn, ale fakt s ním nebudu ztrácet čas." řekl Sasuke a nakráčel si otráveně na žíněnku.


"Co se tu děje?"zeptal se Kakashi, který přiběhl od primární skupiny.


"Přemluvil jsem Sasukeho, aby si dal zápas s našim mistrem Juugem. Říkal, že ho zatím nikdo neporazil, ale ze sekundární nedělá nikdo Karate, takže využiju tvého nejlepšího žáka."


"To bych nedělal, Asumo." řekl Kakashi a pošeptal Asumovi: "Ti dva jsou na ostří nože, nesnášej se. Jestli je Juugo tak dobrý jako Sasuke, tak si navzájem hodně ublíží."


"Nedělej si starosti, Kakashi, já to vím taky." To ale Kakashiho neuklidnilo. Vběhl na žíněnku za Sasukem.


"Doufám, že mu nezlomíš vaz. Pamatuj na pravidla Karate."


"Sensei, já si tenhle boj nevymyslel a nechtěl jsem ho. Ten idiot mě nepřemluvil, on mi to nařídil. A když už tady proti němu stojím, tak s ním prohrát nehodlám. Ale ani ho nehodlám zmrzačit a pak vypadat jako největší ubožák."


"Fajn, to jsem rád. Vidím, že ta tvá hrdost je pořád k něčemu dobrá.


Juugo si pořád ještě šeptal s Asumou.


"Juugo, nešetři ho. Běž do toho po hlavě, jestli jsi tak dobrý, jak říkáš, Sasuke na to nebude mít. Vyřeš si osobní spory, ať už je mezi vámi jasno."


"Hai, Asuma-sensei." I Asuma odešel. Kluci tam zůstali sami na žíněnce a všichni se shromáždili okolo. Ino si toho také všimla, když Sakura byla zapálená do tance. Vyjadřovala v něm všechnu svoji osobnost a vášeň. Ino ji vyrušila.


"Hele, tvá láska versus má láska! Schválně, kdo je lepší."


"Cože? Jaká má láska proti tvojí lásce?"


"Přece Sasuke proti Juugovi! Dívej!"


"Cožeeeeee??????" vyjekla Sakura a běžela hned na půlku sekundární skupiny.


"Asuma-sensei! Jste normální?!" začala Sakura řvát, jako by byla ten nejdrzejší člověk ze školy.


"Slečno Haruno, zmírněte tón, jinak máte v listu nový černý záznam."


"Klidně, jen... Sasuke, co to... Ty jsi vážně šílenej kretén! Co si tímhle jako chceš dokázat?! Nech mě a Juuga konečně na pokoji!!" Sasuke se na ni naštvaně podíval. Naruto u Sasukeho zaujal své místo.


"Jsi normální? Uvědom si, komu nadáváš!" vyjekl Naruto.


"Tyhle kecy si vylejvej na tom svým chudáčkovi, kterej ode mě chce dostat za každou cenu přes držku a na Asumovi, kterej mi slíbil vyhazov ze školy, když mu tu držku nerozbiju!"


"To ti tak budu věřit!! Od tý doby, co je tady, se ty těšíš na to, jak ho zničíš, teď skvělá příležitost, že???" vykřikla Sakura. Vzala Juuga za ruku a odtáhla ho pryč z tělocvičny. Sasuke se taky urazil, Naruto svíral pěsti. Odešli stejně uraženě, jen druhou stranou. Asuma zůstal jako opařený, ostatní si mezi sebou špitali.


"Sasuke, kam letíš, ku*va?!" letěl Naruto za Sasukem, byl pozadu o pár kroků.


"Někam mimo."


"Kal na to, vole... Nemohla to tušit a ty už z dálky vypadáš jak vrah." Sasuke se rázně otočil a podíval se Narutovi do očí.


"Ne, Naruto!! Tohle totiž není válka mezi mnou a Juugem, to je válka mezi mnou a Sakurou!!"


"Cože?! Já myslel, že vy dva jste v pohodě... vždyť..."


"Dej mi pokoj s těma úletama. Je to vypočítavá bestie, přesnej opak charakteru, se kterým bych mohl bejt, jak ty říkáš, v pohodě." křikl Sasuke, zase se otočil a pádil dál.


"Říkej si co chceš! Ale Sakuru znám daleko líp než ty!! A není to žádná vypočítavá bestie."


"To je fakt... je totiž něco horšího." řekl Sasuke a šel rychlým tempem dál. Nechtěl se vracet do školy, tak se až do pozdní noci toulal po Konoze. Pak šel domů. Hodil tradičně batoh za dveře a šel přes kuchyň do obýváku, cestou se stavil v koupelně. Omyl si obličej ledovou vodou a vyrazil hledat matku. Ale sotva vkročil do obýváku, skoro se mu zastavilo srdce. Jeho matka ležela v kaluži krve na podlaze, zakrvácené pilule a alkohol ležely vedle ní. Sasuke k ní přiskočil. Z její rány už krev netekla, jeho matka byla běloučká a ledová jako sníh. Přiložil jí ruku k ústům, ale necítil dech. Ani na její tepně nebyl náznak srdeční aktivity. Sasuke okamžitě zvedl telefon a volal záchranku. Než záchranka dorazila, přiskočil k ní a zkoušel jí nahodit základní funkce. Vyndal střepy z jejích rukou a pro jistotu zaškrtil, pořád se snažil matku zachránit. Přijela rychle, naložili Sasukeho matku do sanitky a bylo vidět, že se nic neděje. Sasuke vběhl mezi záchranáře.


"Co je? Proč tu jen tak stojíte?! Proč nic neděláte?!?!" začal hysterčit.


"Vy jste kdo?"


"Syn. Uchiha Sasuke."


"Asi byste si měl promluvit tady s naším hlavním doktorem."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama