Konoha no Chuugakkou [2. díl]

27. února 2009 v 17:44 | Anaphe |  Konoha no Chuugakkou

Konoha no Chuugakkou= Konohská Střední

(pro neznalé japonštiny)


Ráno se Sakura probudila do svěžího dne. Zpěv ptáků jí nedovolil znovu usnout, tak se vyškrábala z vyhřáté měkké postele.

Před starým zrcadlem si upravila účes, pěkně se oblékla a sešla dolů. Její matka ještě spala, tak si Sakura řekla, že ji nebude rušit a půjde se trochu porozhlédnout po Konoze. Najde tu školu, kam má za pár dní nastoupit, nějaké obchody, nějaké bistro, prostě jen tak prozkoumá své nové bydliště. Procházela centrem a cítila ty výzvědné pohledy neznámých lidí, kteří se v Konoze narodili a kteří se sami sebe tázali, kdo je to nové děvče s růžovými vlasy. Sakura to dlouho nevydržela a nakonec odklonila směr cesty tam, kde doufala, že nikoho nepotká. Šla po kamenné cestě, kterou lemovaly lesy. Zastavila se u jedné lavičky a jen tak přemýšlela a vzpomínala. Nevěděla, co si má počít, hrozně se jí stýskalo po starých časech. Ale říkala si, že to prostě musí vydržet. Nastoupí do třetího ročníku školy do třídy, která má už jistě zaběhlý kolektiv, nehledě na to, že všichni ze třídy spolu vyrůstali a znají se už 17 let. Přijmou vůbec Sakuru mezi sebe? Sakura si kladla neustále spousty otázek, ale nenacházela odpovědi. Pořád se jí honilo hlavou, že nebylo tak nutné se stěhovat, že její matka mohla najít novou práci i tam, kde se Sakura narodila, sice ne za tolik peněz, ale stěhování do Konohy bude vyžadovat mnohem více investic. Navíc tady je všechno složitější, i když přesnější. Sakura se toužila vrátit zpátky, ale zároveň byla hrozně zvědavá. Zasnila se, ale ze snu ji vytrhl řev. Byla to parta kluků. Sakura si skousla rty. "Mám se někam rychle uklidit a nebo tu zůstat hrdě sedět? Třeba to jsou moji budoucí spolužáci. A třeba bych se měla ukázat v tom nejlepším světle. Ale na druhou stranu, už podle toho kraválu by jim asi bylo lepší jít z cesty. Ne, zůstanu tady. Ale nebude to divný, když tu budu jen tak sedět a civět? Musím si rychle najít nějakou aktivitu, jinak to bude vypadat divně." říkala si pro sebe Sakura, sáhla do kapsy a vytáhla svojí mp3. Dala si do uší sluchátka, zvedla se z lavičky a šla pomalým krokem po směru, přitom štelovala něco na mp3, aby nevypadala nápadně. Upravila si vlasy, olízla suché rty a vykročila. Smějící se parta se blížila stále víc.
"Si nevěř, Sasuke, Ino dá každýmu a po tobě jede už jakou dobu."
"Simtě, dyť je to jen loutka, nic s ní není."
"Ale líbat umí skvěle."
"Ses asi zcvok, ne?! Je vidět, žes nikdy neměl holku, Lee"
"To je otravný. Co na tom je, mít holku? Stejně s Ino sedíš v lavici, Sasuke."
"Já teda s Ino nic neměl a ani po tom netoužím."
"Tak ty ani nemáš proč, Naruto, když máš Hinatu."
"Fakt no. To, co děláš ty, já bych nemohl."
"Jsou tam čtyři." pomyslela si Sakura a otočila se. Doopravdy tam šli 4 kluci.
"To je ten, kterej mě sejmul s míčem!" křičelo uvnitř Sakury. Poznala ho podle blonďatých vlasů, hned vedle něho šel černovlasý kluk s černýma tmavýma očima, vedle něj šel týpek s úplně světlýma očima a hnědými dlouhými vlasy. A z druhé strany blonďáka šel se znuděným pohledem poslední, čtvrtý kluk, který měl vyčesaný krátký culík a v obou uších náušnice.
"Že já se neuklidila!" říkala si pro sebe Sakura a ve tváři měla křečovitý výraz. Viděla, že ti kluci jsou v přibližně stejném věku, takže je možné, že to jsou její spolužáci. Už, už se blížili. Až byli najednou u ní.
"Hm... Haaaaa, ty jsi ta holka, kterou jsem zkosil včera večer, že jo???" vybafl najednou blonďák.
"Ty se nezdáš, ty vole, narážet si ku*dy na ulici na potkání, Naruto." začal se smát další kluk.
"Ale tahle teda... hm..., takže dávej bacha, pi*o, jestli sestřence ublížíš, zlámu ti hnáty."
"Simtě, spíš jestli Sasuke by ji nechtěl, co? Ten už tu přefik snad každou"
"Co prosím?! Asi takhle vám to řeknu. Vy mi nesaháte ani po kotníky. Já s váma chrápat nehodlám, takže si běžte hrát s autíčkama nebo hledat levný bordely, kde lehký holky berou i kluky bez koulí, to, že nemáte mozek, jim stejně nejspíš vadit nebude." řekla s úsměvem Sakura, zamáčkla si pořádně sluchátka do uší a otočila se, že je na odchodu. Kluci zůstali stát jako opaření, až na jednoho, který měl v očích plameny. Chytil Sakuru za předloktí a otočil si ji k sobě. Druhou rukou jí vytrhl z uší sluchátka.
"Bejt tebou bych si takhle nevyskakoval!"
"Aha, tady si někdo hraje na drsňáka, že?" postavila se mu hrdě Sakura.
"Sasuke, ty vole, nech ji bejt, dyť je to jen holka." přišel k němu blonďák. Černovlasý kluk povolil stisk a odstrčil Sakuru s pohrdavým výrazem od sebe. Sakura sebrala sluchátka, dala si je do uší a odešla.
"Sasuke? Co ti je ty vole?? Vys*r se na ni, dem na ten basket."
"Jestli tu není jen na návštěvě u babičky, tak má smůlu."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama