Konoha no Chuugakkou [13. díl]

27. února 2009 v 18:13 | Anaphe |  Konoha no Chuugakkou

Konoha no Chuugakkou= Konohská Střední

(pro neznalé japonštiny)


"Jako co všechno? Nesnaž se mluvit jak tajemnej drsňák a vyklop to na rovinu, nemám na tebe celej den." řekl Sasuke arogantně a vzal si z věšáku svojí bundu.

"Vím o tom, že ničíš mojí lásce život!! Tak s tím přestaň, nebo si na tebe počkám." Sasuke se jen tak škodolibě pousmál, šel zase zpátky za bar a Juuga si stoupnul proti němu na druhou stranu. Sasuke postavil flašky do řady na bar, dal dlaň před sebe, natáhnul prsty a palec schoval dovnitř.


"Co jako děláš?!" zeptal se nechápavě Juuga a čekal, kdy dostane ránu. Ale Sasukeho cíl byl jinde. Napřáhl se a jednou ranou urazil v řadě všem flaškám na baru hrdla... Juuga odskočil a vyděšeně Sasukeho pozoroval, neměl na ruce ani škrábaneček, jako by mu to nedalo vůbec žádnou práci. Pak si Sasuke znovu oblíkl bundu a Juuga, který odskočil ke dveřím, mu ještě vystrašeně uhnul z cesty. Sasuke se postavil nebezpečně naproti němu.


"Tak si na mě počkej." řekl mu zle přímo do očí a když odcházel, ještě se otočil.


"Kdyby se kluci vztekali kvůli těm flaškám, vyřiď jim, že jsou stejně nevratný. Měj se." a odešel. Neji už na něj čekal venku.


"Cos tam vyváděl? A proč za tebou vyrazil ten cápek?"


"Co já vím? Asi si chtěl dát rande, kokot jeden."


"Si ze mě nedělej prd*l... Šel na tebe dost nasupeně..."


"Jeho problém, ne můj. Připravil jsem mu před očima několik flašek o hrdla, doufám že mu došlo, že příště to bude jeho krk..."


"Bych se vsadil, že mu de vo Sakuru..."


"Nejspíš, ale já mu za to nemůžu, že je hnusnej, neschopnej a má jen plnou hubu keců. Kdyby si našel stejnou holku jako je on, neměl by problém."


"Ten by měl problém vždycky, na 17 let se fakt občas choval jak děcko. Když tam přišla Sakura, poslouchal ji jako beránek."


"Je to idiot... myslím, že z Konohy odejde rychlejc, než sem přitáhl." Mezitím se zmatený Juugo vrátil mezi ostatní. Sednul si ještě otřesený vedle Sakury.


"Co se stalo??"


"Já jsem si myslel, jak mu to nevpálím, jak už nebudeš mít pokoj, ale to je prvotřídní haj*l ten Sasuke. Už se nedivím, že za ním všichni jdou jak poslušní vojáci." pošeptal Juugo Sakuře.


"Co ti udělal?"


"Mě nic... ale na baru stálo takových 5 flašek z tlustýho skla od piva. Já mu pohrozil, že ho zmlátím a on se tomu zasmál, přišel těm flaškám a normálka rukou, jako by se nechumelilo, jim najednou zurážel hrdla... A úplně v pohodě, jako chápeš..."


"Chápu... Nech ho bejt... On mi už v tuhle chvíli nic hroznýho nedělá."


"To je mi jedno, i kdyby na tebe byl jako med, tak já jsem si teďka dal slib sám sobě, že ho porazím." řekl už víc nahlas Juugo dost rozčileně. Všichni se na něj otočili.


"Koho?" zeptal se Kiba s úsměvem.


"Sa..." nedořekl Juugo, protože mu Sakura zakryla ústa...


"Jednoho starýho dědka z bývalýho bydliště, Juugo mi citoval, co řekl svojí matce, kterou ten dědek otravoval..." Zbytek večera proběhl v klidu. kolem půlnoci se všichni rozutekli a Sakura šla se Juugou k nim domů. Ustlala mu a šli spát. Juuga ještě deset minut nadával, ale pak ho to samotného uspalo. Ráno se vzbudila Sakura do školy a probudila i Juuga.


"Jak dlouho tu budeš?"


"Pár měsíců bych tu s tebou zůstal, budu i platit třeba nájem."


"Tak to tu budeš chodit i do školy, ne? Na praxích si vyděláš."


"Jo, mám to domluvený, dneska mě prej zařadí do skupiny. V který seš ty?"


"V primární."


"Aha, tak to se budu hrozně moc snažit." řekl Juugo a dal Sakuře pusu na krk. Když přišli do školy, Juugo si našel volnou skříňku a šel se Sakurou do třídy mezi lidi z primární skupiny. Sakura tam seděla s Juugem. Za chvíli se do třídy přiřítila trojka ze zadní lavice. Juugo si neodpustil škodolibou poznámku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama