Konoha no Chuugakkou [11. díl]

27. února 2009 v 18:03 | Anaphe |  Konoha no Chuugakkou

Konoha no Chuugakkou= Konohská Střední

(pro neznalé japonštiny)


"Promiň, Naruto-kun, mám návštěvu."


"To je ten Juugo, jak jsi mi o něm básnila?" Juugovi se rozsvítily oči štěstím, ale Sasuke by ho v tu chvíli nejradši zabil.
"Tak ho vezmi s sebou, Sakuro, my si ho proklepnem." Řekl Kiba trochu panovačně. Sakura ho vzala kolem zad a prvně se chystala souhlasit, ale pak viděla, jak se na něho Sasuke vražedně dívá.


"Ne, Kibo, to není dobrý nápad."


"Ale jen ho vezmi, se podívej, jak se těší." Řekl Kiba.


"A má na co…" dodal tomu Sasuke korunu svým pohrdavým tónem. Sakura se vynuceně usmála a chtěla odmítat dál, ale po tom, co Juugo okatě přikývl na souhlas, musela přijmout. Sasuke otočil oči a šel dál ve směru, ostatní jako jeho věrní vojáci za ním. Sakura s Juugou šli opodál za ruce.


"Juugo, neměli jsme chodit. Já vím že chceš poznat mé přátele, ale když…"


"Neboj, Sakuro. Já tě před tím syčákem ohlídám, ale musíš mi říct, který to je."


"Nebuď blázen."


"Řekni…"


"Fajn… Ten vpředu, černý vlasy a černý oči má."


"Pche, takovýho frajírka neschopného zvládnu jednou rukou, přímo z něj syčí, že je to srábek, kterej si kolem sebe hromadí armádu a sám ničeho nedosáhne." Sakura se na Juuga tázavě podívala. Juugo pokračoval. "I když pohled má teda příšernej, já si myslel, že mě každou chvíli bude vraždit, to je vždycky takovej k novým lidem?"


"Ne, v takovýhle míře ne." Juugo pomalu začínal litoval toho, že se Sakurou nezůstal pěkně v klídku někde sám.Došli až do dřevěného malého domku za vesnicí, kteří si kluci sami postavili. Uvnitř byla stará kamna, matrace, stará křesla a gauč, vpředu bárek s několika flaškami alkoholu, také tam měli televizi, video a několik kazet se sportem a komediemi, v rohu vedli schody nahoru, kde kluci spali, když opilí nemohli jít domů a nebo si nahoru vodili holky. Sakura tu byla poprvé. Juugo se nedůvěřivě rozhlížel.


"Sasuke, máš ji tady??" zakřičel Shikamaru od baru. Juugo teď nastražil uši,který z nich se ozve, je to ten, jehož jméno při setkání Sakura vyslovila místo Jungova. Juuga předtím doufal, že ten někdo neexistuje a že Sakura chtěla jen, aby Juuga žárlil. Teď věděl, že existuje. Rozhlížel se jako ostříž, až uviděl, jak se na Shikamara otáčí ten černovlasý.


"Ne." Řekl si Juuga v duchu. "Jen to ne." A modlil se, aby se ten černovlasý neozval. Bohužel, ozval.


"Mám, že váháš, vole. Už jsem jí natáhl i struny a přelakoval. Ještě musím dodělat zesilovač."


"Ukaž, ty vole!"


"Jo, ale uděláš na ní škrábanec a zlámu ti hnáty." Řekl Sasuke a šel po schodech nahoru.


"O čem to, sakra, mluví?" zeptal se Juuga Sakury.


"Vím já? Počkej, dozvíme se to." Odpověděla a upírala zraky ke schodům. Za momentík byl Sasuke zpátky s kytarovým pouzdrem v ruce. Položil ho na jeden gauč a kluci se kolem něj sesypali jako vosy kolem bonbónu. Sakura se šla podívat taky, Juugo zůstal v povzdálí. Sasuke vytáhnul z pouzdra nádhernou naleštěnou elektrickou kytaru. Měla na sobě jen fialové a stříbrné vectorové ornamenty. Sakuře, která tíhla k rockové a metalové hudbě, se rozbušilo srdce. V duchu teď Sasukeho obdivovala, sama hrála na kytaru, ale takovouhle krásnou nikdy neviděla. Korpus měla ostře tvarovaný, nalakovaný a lesklý jako diamant, malovaná byla stříbřitými barvami, což jí dodávalo luxusní vzhled. Hmatník byl černý se stříbrnými pražcemi a byl malovaný fialovou metalízou. Kluci mohli obdivovat nahlas.


"Ty voooooole, tak to je dílo, Sasuke! Jak dlouho sis s tím vlastně hrál, než jsi to dal takhle dohromady?"


"No tak hele, našli jsme ji někdy kolem začátku října, ne? Od tý doby jsem na ni makal."


"Když si vzpomenu, jaká to byla oprejskaná chuděra bez zvuku… Jsi musel měnit i části korpusu, ne?"


"Ne, to jsem neměnil, dyť by to ani nešlo, vole… A to původní dřevo má taky svojí hodnotu."


Sasuke si sednul, vzal kytaru a brnkal o struny, dolaďoval kolíky.
Dal hlavu až k okraji hmatníku a poslouchal zvuk strun. Naruto z vrchu donesl starou Španělku a sedl si vedle něho, oba ladili kytary, Shikamaru dotáhl zesilovače. Najednou se otevřely dveře a dovnitř vešla Hinata s TenTen.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama