Konoha no Chuugakkou [10. díl]

27. února 2009 v 18:02 | Anaphe |  Konoha no Chuugakkou

Konoha no Chuugakkou= Konohská Střední

(pro neznalé japonštiny)


"Škoda. Myslel jsem, že jsi mi pořád věrná." Sakura strhla ruce z jejích očí a otočila se.
"Juugo! Jak to myslíš, miluju jen tebe a myslím na tebe celé dny, čekám na jediný dopis, co se dělo???" začala být nepříčetná Sakura, chytila se Juugy kolem krku a věnovala mu po tak dlouhém půstu polibek. Ale nebyl dlouhý a vášnivý. Sakuru k jejímu překvapení neuspokojil, ani na chvíli. Juugo to poznal. Znal ji dlouho. Věděl, že to není tak, jak má být.

"Sakuro, nemusíš lhát. Čekal jsem, jak hned vyhrkneš moje jméno, když jsi mi zaplakala do rukou, byl jsem šťastný, že se ti fakt stýskalo. Ale pak, když jsi otevřela ústa... Navíc ten polibek nebyl pravý."
"Co to říkáš??? Juugo, věř mi, miluju tě... Pořád stejně... Ničily mě ty dny, kdy jsi mi nepsal."
"Dopisy mi oznámkované chodily zpátky, prý byla nějaká porucha v síti z Konohy k nám, tak jsem za tebou přijel osobně, ale když jsem zaklepal, otevřela mi tvoje vystrašená matka a povídala, že nejsi doma, tak jsem u tebe přespal...Kde jsi byla?"

"Měla jsem těžký den, nechtěla jsem chodit domů, matka by to poznala a vyslýchala by, co se stalo. Promiň."

"Sakuro, asi tu v Konoze zůstanu dýl, předpokládal jsem, že ti to nebude vadit."

"Ne, naopak, budu moc šťastná."

Sakura lhala, teď se jí vůbec nehodilo, že Juugo přijel. Stála s ním na cestě a povídali si, nebylo vůbec vidět, že ti dva byli někdy milenci, Juugu to očividně trýznilo. Sakura vyprávěla o Narutovi a Kibovi, jak venčila a jak našla první přátele, i v Hinatě a Ino. Ale přerušila se, protože zaslechla hlasy. Známé hlasy. Kiba, Neji, Naruto, Shikamaru, Shino, Lee... a samozřejmě Sasuke. Sakuře přejel mráz po zádech. začaly se jí klepat ruce, ale nesměla na sobě dát nic znát.

"Co je ti, Sakuro? To jsou ti, co ti ubližují?"

"Dva, co mi pomáhají, dva neutrální a jeden, co mi ubližuje ze všech nejvíc."

"Rozbiju mu přede všema držku."

"Ne, prosimtě, Juugo. To by se ti nepodařilo. Má černej pásek v Karate a navíc je vůdce celý tý partičky, jedinej, kdo by skončil v nejlepším případě na vozejku, bys byl ty."

"Nemůže ti přece ubližovat, to nedovolím."

"A já zas nedovolím, aby oni ublížili tobě. Budeš mít jiný příležitosti mi pomoct, hlavně když budeš chodit k nám na školu."

"Dobře, Sakuro, nechám je plavat, ale jen pro tentokrát." naparoval se Juugo, přitom ani netušil, co říká.

Parta kluků se přibližovala a Sakura byla stále nervóznější, zvlášť když se Sasuke několika kroky přemístil nalevo celé řady kluků, kde stála i Sakura opodál. Přišel až k ní a bez jediného slova, tak, aby to nikdo neviděl, jí strčil nějakou věc do ruky. Sakura se celá zachvěla, když cítila, jak se jeho ruka dotkla té její. Když chytila předmět, ještě chvíli držela Sasukeho ruku, jen pár vteřin, dokud to šlo. Říkala si, že je úplně bláznivá. Juugo si všimnul, že šel nějak moc blízko. Zíral zle na Sasukeho, který si toho všimnul, otočil hlavu a ostře se na Juuga podíval, Sakura jakoby přímo cítila ty nebezpečné blesky, které lítaly mezi jejich očima. Juuga uhnul pohledem první a Sasuke pak dál pokračoval s partou. Sakura se podívala na svojí dlaň a otevřela ji. Byla v ní její mp3! Sakuře se rozsvítily oči a radostně se v nich zajiskřilo. Mp3 jí musela vypadnout při tom včerejším večeru, kdy se se Sasukem napadli. A Sasuke se na ni nevykašlal, tu mp3 jí přinesl. A dal jí ji bez jakýchkoliv blbých keců nebo narážek. Naruto se otočil a křiknul na Sakuru:

"Sakura-chan, jdeme všichni do naší boudy, nechceš jít s námi?"

Ostatní se otočili taky a Kiba jen přikyvoval. Sasuke stál, tradičně ruce v kapsách, skloněnou hlavu, díval se zespodu skrz jeho dlouhé černé vlasy. Nedalo se to vydržet, Sakura měla co dělat, aby se na něj nevrhla. Když ji Juugo vzal kolem pasu a druhou rukou si pohrával s jejími vlasy, spokojeně se usmívala. Zato Sasuke nevěděl, co se s ním děje. K Sakuře cítil to samé, jako ona k němu. Nenávist, chtíč srazit toho druhého na kolena, ale zároveň jeden po druhém toužili. Bylo to čerstvé a proto tak nesnesitelné. Sasuke na Juuga zíral pohledem: Hochu, tohle jsi dělat neměl. Sasuke to nemohl přenést přes srdce, že Juugo se smí Sakury dotknout kdykoliv chce, ale Sasuke, i když by svým způsobem mohl, tak vlastně nemůže. Její rozhodnutí bylo jasné.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama